Торсионните полета

произходът и гибелта на вселената, философски размисли, черните дупки, измеренията и други неща, за които си мислите че разбирате

Модератор: Phoenix

MR. Durnvalo
Регистриран: нед окт 19, 2008 19:33

Торсионните полета

Мнение от MR. Durnvalo » нед окт 19, 2008 19:49

Торсионните полета ,това е бъдещето ,от тях е започнало всичко,физическич вакуум ги генерира в природата,има вече и такъв генератор ! Моля за мнения ! :roll:

bobo
Звезден маниак
Звезден маниак
Регистриран: ср авг 18, 2004 07:22
Контакти:

Мнение от bobo » нед окт 19, 2008 20:27

MR. Durnvalo, по-добре търси дискусията в друг форум, тук говорим за любителска астрономия.

MR. Durnvalo
Регистриран: нед окт 19, 2008 19:33

Мнение от MR. Durnvalo » нед окт 19, 2008 20:35

Знам така ено аз питам от чисто любопитство,любител съм и ако има някой който е като мен и който се интересува от физика и езотерика-е нека пише! Благодаря на всички !

Betelgeuse
Регистриран: чет авг 11, 2005 22:26
Контакти:

Мнение от Betelgeuse » пон окт 20, 2008 01:59

Това не е ли метафизика ?

...отивам за пуканки
:D
Space is big. You just won't believe how vastly, hugely, mind-bogglingly big it is.

"...any scientist who couldn't explain to an eight-year old what he was doing is a charlatan."

Потребителски аватар
Zvezdichko
Регистриран: вт юни 07, 2005 09:58

Мнение от Zvezdichko » пет окт 24, 2008 18:53

Ей, чакайте ме и меееееееееееееееен!
Циолковски: "Земята е люлка на човечеството, но не може вечно да се живее в люлка"

http://www.cosmos.1.bg/ ; http://www.space-bg.org/ - портал за космонавтика

Потребителски аватар
Иван
Регистриран: ср авг 22, 2007 00:38

Мнение от Иван » чет яну 01, 2009 21:32

Ако всички тук са навити за дискусия моля авторът да даде повече информация за тези полета. Аз лично съм чувал за чисто теоретични разработки върху "енергия от нулев тип" или енергия на вакума. За това ли става въпрос?
"Астрономията е полезна, защото ни възвишава над самите нас. Полезна е, защото е величествена, полезна е затова, защото е прекрасна. Именно тя ни показва колко е нищожен човек телом и колко е велик духом, понеже умът му е в състояние да обхване тези сияйни безни, в които тялото му е само една тъмна точка, понеже можем да се наслаждаваме на безмълвната им хармония. Само така осъзнаваме своята мощ. И тук никаква цена не може да бъде прекалено висока, защото това съзнание ни прави по силни."
Анри Поанкаре

Заключена
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение