Черни дупки

произходът и гибелта на вселената, философски размисли, черните дупки, измеренията и други неща, за които си мислите че разбирате

Модератор: Phoenix

Chandrasekar
Регистриран: пет окт 13, 2006 23:09

Черни дупки

Мнение от Chandrasekar » пет окт 13, 2006 23:20

Ако някой се интересува за черни и бели дупки, дса ми пише.Темата е много дълбока и изисква умения по Теоретична физика, който се интересува от сингулярност и Квантова механика може да ми пише. На вяъпроса за белите дупки - да има такива но предположено теоретически, както е въпроса за идеалното черно тяло. Имам и много материали и научни публикации по въпроса Черни дупки и сингулярност, дет' се вика съм навътре в нещата и ако някой изяви желание може да ми пише.

Dorian Gray
Регистриран: съб юни 18, 2005 23:39
Контакти:

Мнение от Dorian Gray » съб окт 14, 2006 04:40

Здрасти,
Това е малко ресторантска тема, но все пак не е в моите модераторски правомощия. Препоръчвам на всичси да прочетат разделите от Големия взрив и сами да преценят за себеси. За белите/черните дупки мисля, че е вече ясно от предните теми. Ако някой ще обсъжда космология нека да чете или да пита на лично съобщение. Колкото и да не ми се иска ще затварям ресторантските теми.

ПП Горещо ви препоръчвам да си савлите броевете на списанията БГ Наука и БГ Технологии и да прочетете физическите, астрономическите и космологичните статии.

vvva4
Регистриран: пон яну 24, 2005 17:37
Контакти:

Мнение от vvva4 » съб окт 14, 2006 18:51

***Колкото и да не ми се иска ще затварям ресторантските теми. ***

Ти си бил голяма работа бе

Заключена
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение
  • Черни дупки